Pastatų renovacija

Mes užsiimame ne tik individualių namų statyba, bet ir pastatų renovacija bei pastatų rekonstrukcija. Juk daugelis senų namų buvo pastatyti dar praėjusio šimtmečio pradžioje. Jie yra unikalūs savo laikmečiui būdinga pastatų konstrukcija ir eksterjero puošyba. Tačiau pastatai nėra amžini, todėl jiems būtinas remontas.

Klauskite dabar!

 

Pastatų renovacija

Pagal Jūsų projektą (jį parengti galime ir mes) pastatysime naujus pastatų aukštus ar nugriausime nereikalingus; fasade įrengsime naujas architektūros detales, balkonus, langus ar duris; pakeisime vidaus išplanavimą, konstrukcijas; sutaisysime, pakeisime ar pertvarkysime inžinerines sistemas; pakeisime statinio paskirtį.

Mes ardome pastatų konstrukcijas, jas keičiame, atliekame fasadų šiltinimą, stogų renovaciją, keičiame bet kokią stogo dangą, galime įrengti papildomas patalpas pastogėje, pakeisti langus ir duris.

Pastatų renovacija

Priežastys, kodėl verta atlikti pastatų renovaciją:

  • Pagerėja gyvenimo kokybė, sumažėja išlaidos mokesčiams ir tai galima pajusti pakankamai greitai;
  • Senesnės statybos pastatai yra neekonomiški energijos suvartojimo požiūriu, pastatų renovacija,  pastatų šiltinimas ir šildymo sistemų modernizavimas leis sutaupyti  pinigų;
  • Pastatų renovacija pratęs jų eksploatavimo laiką ir sumažins priežiūros išlaidas;
  • Norintiems parduoti nekilnojamąjį turtą, atlikta pastato renovacija padidina būsto vertę ir leidžia ženkliai pakelti jo kainą.

 

Darbų galerija

 

Susisiekite su mumis

Atliekame daugiabučių renovaciją, stogo šiltinimą, pamatų, fasadų šiltinimą, šildymo sistemų modernizavimą.

Klauskite dabar!
Scroll Up