Pastatų šiltinimas

Ar kada susimąstėte apie tai, kad pinigus paleidžiate į orą? Savo pinigus, už kuriuos galėtumėte įsigyti seniai norimą daiktą ir pagerinti gyvenimo kokybę?

Tai tiesa. Taip atsitinka todėl, kad šiluma pro nesandarias sienas išsiveržia į lauką, o Jums tenka mokėti už tai, ko negaunate.

Pastatų šiltinimas – išeitis sutaupyti!

Viena mūsų  teikiamų paslaugų yra pastatų šiltinimas. Tinkamai atliktas pastato šiltinimas leis šildymo išlaidas sumažinti net iki 60%.

Klauskite dabar!

 

Galimi keli pastatų šiltinimo būdai. Tai fasado šiltinimas ar sienų šiltinimas, kai oro tarpas pripildomas termoizoliacine medžiaga. Kurį pasirinkti, priklauso nuo Jūsų pastato konstrukcijos. Pavyzdžiui, apšiltinę fasadines sienas iš išorės,  Jūs taip pat atliksite ir fasado apdailą. O jei apdaila jau atlikta, siūlytume pastatų šiltinimą, kai sienoje esantis oro tarpas užpildomas termoizoliacine medžiaga.

Fasado šiltinimas

Susisiekite su mumis, kad kartu galetume parinkti  efektyviausią šiltinimo budą Jūsų būstui.

Pastatų sienų šiltinimas

Pastatų šiltinimas iš išorės efektyvus tuo, kad pastatas tarsi įvelkamas į „rūbą“, todėl nebelieka net menkiausios šalčio įsibrovimo į pastato vidų tikimybės. Be to, sienose nebesikaups pelėsiai, gaminantys mikrotoksinus, galinčius padaryti nebepataisomą žalą Jūsų sveikatai.

Atliekame pastatų sienų šiltinimą, kai pastato sienoje esantys oro tarpai užpildomi termoizoliacine medžiaga. Šis šiltinimo būdas yra itin populiarus nes:

  • Darbai atliekami itin greitai. Standartinio dydžio namas apšiltinamas per 1 darbo dieną;
  • Šiltinimo medžiaga įpurškiama per mažas skylutes, tad Jūsų pastato fasadas išlieka nepažeistas;
  • Termoizoliacinė medžiaga nepakenks Jūsų sveikatai, nes yra ekologiška.

 

Pastatų šiltinimas

Stogo šiltinimas

Stogo šiltinimas yra itin veiksmingas, nes didžioji dalis šilumos iš pastato pasišalina būtent pro nesandarias stogo vietas.

Pamatų šiltinimas

Šiuo metu pamatų šiltinimas kol kas dar nėra labai populiarus, tačiau paviršių, kurie liečiasi su gruntu termoizoliacija yra labai efektyvi. Šis darbas reikalauja ypatingo kruopštumo ir atidumo, nes jei jis bus atliktas netinkamai – pasekmės brangiai kainuos. Atlikdami pamatų šiltinimą, laikomės visų griežtai reglamentuotų taisyklių ir naudojame tik kokybiškas medžiagas!

Mes rekomenduojame pastatų šiltinimą, kai atliekama pastato rekonstrukcija. Pastatų šiltinimui naudojame akmens vatą ir putų polistirolį. Apšiltintas sienas tinkuojame struktūriniu tinku („Lietutis“, „Samanėlė“ ir kt.), jei pageidaujate atliksime vidaus apdailą (sumontuosime gipso kartono sienas, įrengsime lubas, grindis, elektros instaliaciją ar santechnikos įrangą.).

Darbų galerija

 

Susisiekite su mumis

Jeigu kreipsitės į mus, galime užtikrinti, kad Jūsų pastatų šiltinimas bus efektyvus, ilgaamžis ir neturės jokių sveikatai kenksmingų pasekmių.

Klauskite dabar!

 

Jūsų individualaus namo ar buto šiltinimas bus atliekamas naudojant tik pažangiausią technologiją ir kokybiškas medžiagas.

Scroll Up