Santechnikos darbai

Įsigijote butą ar namą ir reikia įrengti santechniką?

Profesionalūs mūsų specialistai jums padės išspręsti daugybę Jums rūpinčių klausimų. Kad ir kokių rūpesčių turėtumėte, patikėkite juos mums. Patarsime, padėsime išsirinkti reikiamas medžiagas ir techniką (visa tai Jums kainuos pigiau, o prekes pristatysime nemokamai).

Klauskite dabar!

 

Atliekame visus santechnikos darbus.

Renovuojame gyvenamųjų namų senas šildymo sistemaskatilines.

Keičiame senus radiatorius naujais, parenkame reikiamus galingumus, reguliuojame šildymo sistemas, atliekame vandentiekio, nuotekų montavimo darbus. Įrengiame drenažą ir lietaus kanalizaciją, nuotekų šalinimo, vandens tiekimo iš šulinių ir gręžinių sistemas, požemines komunikacijas, jas eksploatuojame, šaliname gedimus ir t.t.

Taip pat teikiame šiluminių mazgų renovacijos paslaugas. Taikomos nuolaidos net iki 40%

Esame įgiję didelę darbo su inžineriniais tinklais patirtį (įrengimas, taisymas, rekonstrukcija, renovacija) nedideliuose pramonės objektuose, sporto kompleksuose, ypač daugiabučiuose namuose. Visiems atliktiems darbams suteikiama ilgalaikė garantija.

Darbų galerija

 

Susisiekite su mumis

Klauskite dabar!
Summary
Santechnikos darbai
Service Type
Santechnikos darbai
Provider Name
UAB "Statybos ir Apdaila Tau",
Karaliaus Mindaugo pr. 49,Kaunas,LT-44333,
Telephone No.+37068666419
Description
Įsigijote butą ar namą ir reikia įrengti santechniką? Profesionalūs mūsų specialistai jums padės išspręsti daugybę Jums rūpinčių klausimų. Kad ir kokių rūpesčių turėtumėte, patikėkite juos mums.
Scroll Up