Sienų tinkavimas

Gruntuojame, tinkuojame paviršius.

Šiam darbui pasitelkiame pažangius metodus (kaip ir atlikdami kitus vidaus apdailos darbus), todėl savo klientams galime užtikrinti aukščiausią atliktų paslaugų kokybę ir tikrą garantiją.

Klauskite dabar!

 

Sienų tinkavimas

Sienų tinkavimas atliekamas specialiu įrenginiu, kuris purškia tinką tiesiai ant paviršiaus. Todėl jis pasiskirsto itin plonu sluoksniu, o darbas atliekamas keletą kartų greičiau nei dirbant įprastai. Užpurkštą masę išlyginame specialiais įrankiais, tokiu būdu išgaudami idealiai lygų paviršių. Be to, tinkuojant paviršius šiuo būdu ženkliai padidėja atliktų darbų kokybė, o išlaidos medžiagoms yra gerokai mažesnės.

Pasinaudokite mūsų tinkavimo paslaugomis ir Jūsų sienų paviršius bus idealiai lygus, galėsite iš karto klijuoti tapetus, o jei nuspręsite dažyti –  sienų glaistymą pakaks atlikti tik vieną kartą.

Darbų galerija

 

Susisiekite su mumis

Klauskite dabar!
Summary
Sienų tinkavimas
Service Type
Sienų tinkavimas
Provider Name
UAB "Statybos ir Apdaila Tau",
Karaliaus Mindaugo pr. 49,Kaunas,LT-44333,
Telephone No.+37068666419
Description
Gruntuojame, tinkuojame paviršius. Šiam darbui pasitelkiame pažangius metodus (kaip ir atlikdami kitus vidaus apdailos darbus), todėl savo klientams galime užtikrinti aukščiausią atliktų paslaugų kokybę ir tikrą garantiją.
Scroll Up